Talabalar bilan ishlash bo'limi rahbari
Rahmonov Sanjar Abdimannonovich – 1987-yilda Qashqadaryo viloyati, Yakkabog‘ tumanida tavallud topgan. 2011-yil Muhammad Al-Xorazmiy nomidagi Toshkent axborot texnologiyalari universiteti magistraturasini tamomlagan. 2024 - yildan buyon University of Business and Science Toshkent filialida talabalar bilan ishlash bo‘limi boshlig‘i lavozimida faoliyat yuritib kelmoqda. Shu kungacha Muhammad Al-Xorazmiy nomidagi Toshkent axborot texnologiyalari universitetini turli rahbarlik lavozimlarida ishlab kelgan.
Talabalar bilan ishlash bo‘limi rahbari talabalarning huquq va manfaatlarini himoya qilish, ularning ijtimoiy-psixologik holatini o‘rganish va muammolarini hal etishda ko‘maklashish uchun mas’uldir. U talabalar hayotini yaxshilashga qaratilgan tashkiliy, tarbiyaviy va ma’naviy-ma’rifiy ishlarni muvofiqlashtiradi.